Пробни Завршни испит

Као и свих претходних година, и ове године осмаци ће полагати Завршни испит. Иако је пробни Завршни испит био организован онлајн, ученици ће имати прилику да још једном тестирају своје знање и упознају се са атмосфером полагања испита у ,,реалним” условима.

Понедељак, 1. јун 2020. СРПСКИ ЈЕЗИК и КОМБИНОВАНИ ТЕСТ

Првог дана ученици само преузимају тестове и добијају објашњења о начину полагања. Потребно је да дођу у 9 часова у присуству једног родитеља, као што су се већ договорили са разредним старешинама. Ученици се окупљају испред Дома културе у Подгорцу због тога што и даље траје реновирање школског објекта.

Уторак, 2. јун 2020. МАТЕМАТИКА

Ученици долазе у време договорено са разредним старешином.Тест траје 120 минута и читава процедура је иста као и код полагања Завршног испита.

Оба дана ученици са собом носе ђачке књижице, а другог дана враћају урађене тестове из српског језика и комбинованог теста и предају разредним старешина. Водити рачуна о томе да тестови не буду изгужвани или на било који други начин оштећени.

Свим нашим осмацима желимо много среће на полагању!